+48 62 742 64 92 biuro@crk.edu.pl

Kontakt

Skontaktuj się z nami:

Dział Szkoleń

Ewa Biadała
tel. 698-732-328 e-mail: e.biadala@crk.edu.pl
specjalista ds. rozwoju zawodowego

Monika Lisiak-Kopij
tel. 795-410-028 e-mail: m.lisiak@crk.edu.pl
specjalista ds. rozwoju zawodowego

Jonasz Matysiak
tel. 518-128-870 e-mail: j.matysiak@crk.edu.pl
specjalista ds. rozwoju zawodowego

Grażyna Żarnowska
tel. 577-906-607 e-mail: g.zarnowska@crk.edu.pl
specjalista ds. rozwoju zawodowego

Dział Doradztwa Technicznego

Tomasz Kowalski
tel. 739-231-868 e-mail: t.kowalski@crk.edu.pl
specjalista ds. technicznych

Dział Sprzedaży i Marketingu

Jacek Jarus
tel. 530-900-970 e-mail: j.jarus@crk.edu.pl
specjalista ds. marketingu i sprzedaży

Dział Księgowości

Katarzyna Harych
tel. 729-630-315 e-mail: k.harych@crk.edu.pl
Główny księgowy

Dyrektor CRK

Waldemar Kula
tel. 602-381-519 e-mail: w.kula@crk.edu.pl

Dane firmowe

Centrum Rozwoju Kompetencji
Waldemar Kula
ul. Ogrodowa 13
63-300 Pleszew

NIP: 6211138690
REGON: 250790882

Wypełnij formularz – skontaktujemy się

Kontakt

Centrum Rozwoju Kompetencji Waldemar Kula

ul. Ogrodowa 13
63-300 Pleszew

T: +48 62 742 64 92

E: biuro@crk.edu.pl

NIP: 6211138690
REGON: 250790882