Nasza oferta szkoleniowa

Centrum Rozwoju Kompetencji oferuje szkolenia zarówno dla osób wchodzących na rynek pracy, jak i tych którzy planują przebranżowienie się lub poszerzenie umiejętności. Nasza kadra to grupa wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów. Są to wybitni specjaliści posiadający unikalną wiedzę, doświadczenie i umiejętności w swojej dziedzinie. Szkolenia realizujemy na terenie całej Polski w formie otwartej i zamkniętej.

Elastyczność

Doświadczenie

Skuteczność

;

Profesjonalizm

Kursy dla operatorów maszyn budowlanych i pochodnych

Kursy dla operatorów urządzeń transportu bliskiego

Kursy spawalnicze

F-gazy

Kursy obsługi programów 3D i 2D

Szkolenia ECDL

Szkolenie z zakresu środków ochrony roślin

Masz pytania?
Poszukujesz odpowiedniego kursu dla siebie?

Zakresem działania placówki jest prowadzenie szkoleń zawodowych prowadzących do nabycia kwalifikacji lub kompetencji przy współpracy z klientami prywatnymi ale i Powiatowymi Urzędami Pracy czy Ochotniczymi Hufcami Pracy czy Jednostkami Samorządu Terytorialnego. Ponadto firma specjalizuje się w realizacji wieloetapowych projektów unijnych zmierzających do poprawy sytuacji zawodowej ich uczestników.

Instytucja szkoleniowa działająca już od ponad 15 lat!

Bagaż doświadczeń które zdobyliśmy funkcjonując już na rynku szkoleniowym od 15 lat pozwolił na wypracowanie systemu który stawia na pierwszym miejscu klienta. To Twój rozwój jest dla nas najważniejszy! W związku z czym każde szkolenie może być przeprowadzone w trybie całodniowym, popołudniowym czy weekendowym. Terminy i godziny realizacji szkoleń są dostosowane do potrzeb naszych kursantów. Dołożymy wszelkich starań, aby dostosować plan zajęć do Twoich oczekiwań. Przyjdź, zadzwoń! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Opinie Naszych Klientów

„Mam wrażenie, że firma Centrum Rozwoju Kompetencji współpracuje ze mną jak z jedynym klientem. Jestem osobą dość zajętą, w zwiazku z czym niejednokrotnie mój grafik dnia ulegał zmianie. Nigdy nie spotkałem się z odmową przesunięcia spotkań indywidualnych z wykładowcą. Cenię sobie profesjonalne podejście do organizacji szkoleń, wystarczający materiał dydaktyczny, który nie zawiera zbędnych informacji. Polecam współpracę z firmą CRK”
Paweł

"Współpracuje z firmą Centrum Rozwoju Kompetencji od kilku lat. Nigdy się nie zawiodłem. Organizacja szkolenia, kontakt z biurem czy profesjonalna kadra szkoleniowa przemawia tylko na plus. W sprawach problemowych, np. przy napisaniu wniosku dotyczącego dofinansowania szkoleń zawsze mogę liczyć na bezpłatną pomoc."
Marek

„Nasza firma prowadzi zmianowy tryb pracy. Zostało to uwzględnione przy współpracy przy organizacji szkoleń. Firma CRK zaproponowała podział grupy zgodnie z grafikiem pracowników, co w żaden sposób nie wpłynęło na realizację naszych zleceń. Bardzo dobry kontakt z biurem firmy CRK, możliwość organizacji szkoleń na terenie zakładu pracy, doświadczeni wykładowcy. Nie wyobrażam sobie współpracy z inną firmą szkoleniową.”
Tadeusz

Centrum Rozwoju Kompetencji Waldemar Kula